best 3s rolex datejust mens 126334wrj rolex calibre 2836 2813 silver tone with professional customer services.demanding output prerequisites usually are very long in addition to trusted the best rda vape in the world safeguard.

Facebook moravská stezka Instagram moravská stezka

Služby

Popis

Cyklobusy

Veškeré informace o cyklobusech, které na Moravě provozuje společnost Arriva, najdete na webových stránkách společnost zde. ( https://www.arriva.cz/cs/kde-jezdime/rekreacni-linky)

Informace o cyklobusech, které provozují města a obce, zjistíte na příslušných informačních centrech. Jejich přehled najdete na našich stránkách v záložce Služby.

Přeprava kol Českými drahami

Vlaky Českých drah se dostanete s kolem prakticky všude. Buď mají vlaky speciální vagon nebo mají ve vagonech pro přepravu kol vyhrazené místo (většinou první a poslední vagon). Kolo se přepravuje jako spoluzavazadlo a musíte si pro kolo koupit jízdenku. Podrobnosti o podmínkách přepravy kol najdete zde. (https://www.cd.cz/dalsi-sluzby/psi-kola-a-jina-zavazadla/-26463/)

Půjčovny kol Českých drah

České dráhy provozují také půjčovnu kol, které na vybraných trasách můžete přepravovat zdarma a můžete také využít bezplatných služeb úschoven kol. Kolo většinou nemusíte vracet tam, kde jste si ho půjčili.

Na trase naší stezky najdete půjčovny v těchto železničních stanicích: Šumperk, Zábřeh na Moravě, Olomouc, Kroměříž, Otrokovice, Staré Město u Uherského Hradiště, Veselí nad Moravou, Hodonín, Břeclav. Podrobnosti o půjčovnách kol ČD najdete zde. (https://www.cd.cz/dalsi-sluzby/pujcovny-kol-cd-bike/default.htm)


Cyklobod 

Nálepka cyklobod deklaruje, že její majitel je připraven na návštěvu cyklistů a dokáže jim i pomoci v nouzi. Podle počtu hvězdiček cyklista pozná, jakou službu může očekávat.  

Označení může získat restaurace, ubytování, turistická atrakce – kdekoliv na trase nebo ve velmi blízkém dosahu  naší cyklostezky.

1 hvězdička * – stojan na kola 

2 hvězdičky ** – ke dvoubodovému stojanu je cyklistům k dispozici i nářadí na základní opravy kol a možnost nabíjení elektrokol (pumpička s nástavci na všechny typy ventilků, sada klíčů, imbusové klíče, sada šroubováků, náhradní ventilky a baterky do světel a blikaček k zakoupení, funkční lepení, olejnička, hadr, elektro přípojka na 240 V pro nabíjení elektrokol)

3 hvězdičky *** – k tříbodovému stojanu a nářadí je k dispozici i uzamykatelná úschovna kol se stojanem na kola.

V případě zájmu o získání označení jako místa vstřícného k cyklistům pomocí „cyklobodu“ nás kontaktujte.

© 2024 Moravská stezka, z.s.. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je dovoleno pouze se svolením spolku Moravské stezky a s uvedením zdroje. | ondrejfirla.eu